0242 321 66 54
kb danışmanlık hizmetleri hakkında
kb danışmanlık hizmetleri hizmetlerimiz
kb danışmanlık hizmetleri referansları
kb danışmanlık hizmetleri
kb danışmanlık hizmetleri belgeledirme
kb danışmanlık hizmetleri eğitim
kb danışmanlık hizmetleri iletişim
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 9001
  • kb danışmanlık hizmetleri
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 22000
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 10002
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 14001

HAKKIMIZDA

Çağdaş kalite anlayışını benimsemek ve benimsetmek üzere yola çıktığımız bu yolculukta kalite düzeyini ve verimliliği sürekli kılmak amacıyla küçük ve orta ölçekli işletmelere çözüm üretmek ve sistem kurma çalışmalarında hizmet vermek amacındayız.

KB Danışmanlık tarafsız bağımsız ve gizlilik kurallarına tam bağımlı prensipleri ile çözüm ortağınızdır. KB Danışmanlık uzman kadrosu ile sizi anlar size özel çözümler hazırlar ve sunar. Size sadece karar vermek kalır.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda güvenilir şirketler arasında olmak temel hedeflerimizdendir. Genel katılıma açık eğitimler, Kuruluş içi eğitimler, kuruluşun değişim ve gelişimine yönelik proje yönetim sistemi kurmak ve öneri raporları sunmak, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına yönelik çalışmalar yürütmek, müşteri memnuniyetine önem vermek ve literatür tarama yoluyla kurum ihtiyaçlarına uygun kitap, dergi gibi kaynak önerilerinde bulunmak şeklinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini aralıksız geliştirmek her zaman bir farklılık yaratarak büyüyen örnek bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize ışık, yeniliğe değişime açık, dürüst ve güvenilir, çalışkan ve özverili olmak.