0242 321 66 54
kb danışmanlık hizmetleri hakkında
kb danışmanlık hizmetleri hizmetlerimiz
kb danışmanlık hizmetleri referansları
kb danışmanlık hizmetleri
kb danışmanlık hizmetleri belgeledirme
kb danışmanlık hizmetleri eğitim
kb danışmanlık hizmetleri iletişim
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 9001
  • kb danışmanlık hizmetleri
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 22000
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 10002
  • kb danışmanlık hizmetleri ISO 14001

 

HİSİP

(Healthcare Industry Self Insurance Program)

OSGB Hizmet Yönetim Sisteminiz hazır mı?

KB DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ISO 9001:2008Bilindiği üzere T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü 14.09.2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirdiği seminerde alınan karar ile 19.10.2017 tarihi itibarı ile OSGB HİSİP (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) kapsamında OSGB ve hizmet verilen işyerleri ziyaret edilecektir.

OSGB HİSİP (OSGB Hizmet Standartlarının İyileştrilmesi Projesi) işyerlerinde verilen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli olması noktasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan ve artık tüm OSGB’lerin kurmak ve işletmek zorunda olduğu bir ynetim sistemidir.

Daha basit bir şekilde HİSİP, OSGB’lerin kullanabileceği bir kalite yönetim sisteminin temellerini atma projesidir. İSG hizmetleri, risk değerlendirmesinden ortam gözetimine, çalışanların eğitimlerinden sağlık taramalarına kadar birçok alt başlığı olan iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini, sağlıklı ve güvenli bir işyeri ortamı sağlamak adına yapılan faaliyetlerin bütünü olarak kabul edilebilir. Kalite yönetim sistemleri bu durumda, İSG hizmetlerinde standartlaşmayı, yapılan işlerin kayıt altına alınmasını, izlenebilirliğin ve sürdürülebilirliğin sağlanmasını amaçlar.

 KB Danışmanlık Hizmetleri olarak sizleri bu süreci sorunsuz ve hızlı bir şekilde atlatmanız için tüm çalışmaları tamamlamış bulunmaktayız. Tüm döküman yapınızı oluşturuyor ve sistemin çalışmasını test ederek sizleri denetime hazır hale getiriyoruz.